Makkelijker tracken met StatCounter IP labels

Bij StatCounter zijn in de afgelopen weken twee nieuwe features ingevoerd. De eerste nieuwigheid is dat je aan IP-adressen van je bezoekers een label kunt geven zodat je deze makkelijk herkent in je rapporten. Als je bijvoorbeeld het IP-adres van je (schoon)moeder eenmaal weet, dan kun je nu makkelijk nagaan hoe vaak zij je site bezoekt en wat zij leest. Hoe je deze nieuwe feature gebruikt, staat beschreven in het StatCounter forum.

Het tweede nieuwtje is dat je nu hele IP-adres ranges kunt blokkeren in de statistieken. Dit is vooral handig voor de inbellers onder ons, want nu kun je in één keer alle IP adressen registreren die je zou kunnen krijgen als je de volgende keer inbelt. Weer een mogelijkheid erbij om je statistieken zuiver te houden. Het instellen van de IP-block regel je in de "edit settings" nadat je op de moersleutel naast je StatCounter project hebt geklikt.

12345678910
Gem. 6.8 van 93 stemmen
21 03 07 - 22:32 | 315 views | Link | Er is al een reactie | eKudos 2 kudos

Gebruikte Tags:

msahc () (URL) schreef op 07 04 07 - 17:12
Kan iemand met kennis van wisetogo-teller me mailen aub. Ik raak nergens aan hulp met een 2weken aangevraagde teller.

Met dank Msahc


  
Persoonlijke info onthouden?

/ Textile
  (Register your username / Log in)

Kattebel:
Verberg email:

Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of email-adres in te typen.

© Copyright 2001-2007 - Tellertest.com